ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

Baník Ostrava : FK Jablonec 97 3:1

Televizní moderátoři pravděpodobně neviděli žádný zápas Jablonce na půdě soupeře, když náš tým automaticky pasovali do role urputných obranářů hrajících na 0:0. Velmi nebezpečně vypadala střela Tchuře z 18. minuty, které před Špitem zaplavala a ten ji pokryl jen s velkými obtížemi. Baník vstřelil gol v 21. minutě.Gol dával Lička, Jablonec po inkasované brance ještě více zvýšil útočnou aktivitu, avšak pohledné kombinace končily na hranici pokutového území Baníku, kde chyběla přesná finální přihrávka.Ve 44. minutě skorovali zese domácí zásluhou Svěrkoše.Domácí odpověděli střelou Ličky z dobrých 35 metrů a Špit měl velké problémy dostat střelu od tyče na rohový kop.Korunu nepovedenému utkání tak nasadili rozhodčí, kteří nechali pokračovat akci Baníku, ačkoliv na hrací ploše byly dva míče, tvrdý centr  Špit vyrazil jen k Ličkovi a ten pohodlně doklepl míč do sítě potřetí.Stav utkání 3:0..Jablonec se přece jen dočkal zaslouženého snížení, když po standardní situaci vymetl Loučka nevídanou dělovkou z 18 metrů šibenici Bučkovi branky 3:1.Zápas nic moc aspoň že byl ten gol z naší strany pěknej :-D