ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

Divoká přestřelka s týmem Kladna

Přátelské fotbalové utkání na umělé trávě v jabloneckém Mšeně sehrál kombinovaný tým FK Jablonec 97 A a B s prvoligovým Kladnem. Utkání skončilo divokým výsledkem a z výhry se radoval Jablonec v poměru 5:4.

Domácí se ujali vedení již ve 3. minutě, kdy se střelecky prosadil Krejčí, druhou branku přidal o pět minut později střelou zpoza šestnáctky Haurdič. Hosté do přestávky stačili snížit, když hrubku v rozehrávce potrestal Čáp.

Také po změně stran padaly branky a v 63. minutě Haurdič podruhé z dálky pokořil hostujícího brankáře. Jenže dvě minuty poté lovil míč z branky i Bočok, když ho  překonal Mašanský.

Jablonec opět poodskočil na rozdíl dvou branek, když pěknou akci zakončil přesně střídající Rathouz. Hosté však nesložili zbraně a za další čtyři minuty snížil na 3:4 Merglanc. Ovšem Jablonec našel na inkasovanou branku rychlou odpověď a v 80. minutě Rathouz zvyšoval již na 5:3 pro Jablonec. Konečnou tečku za utkáním udělal v 83. minutě kladenský Petřík.

„Bylo to kvalitní utkání, pro diváky velice atraktivní. Myslím, že jsme si výhru zasloužili, měli jsme víc šancí,“ řekl po utkání trenér Jiří Hloušek, který kombinovaný tým v zápase vedl a dodal: „Tohle by mohl být kádr hráčů, kteří by na jaře nastupovali v České fotbalové lize.“

Branky: 73. a 80. Rathouz 2, 8. a 60. Haurdič 2, 5. Krejčí –  35. Čáp, 62. Mašanský, 77. Merglanc,  83. Petřík. Rozhodčí: Bílek.
FK Jablonec 97: Bočok – Patka (46. Kuželka), Hrotek, Krejčí, Glos – Laciga, Eliáš, Procházka, Adam – Haurdič, Vošahlík (60. Rathouz).

(Převzato z :Jablonecký deník)