ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

FK Baumit Jablonec : FK Teplice 0:2

Zápas začína tím že jse v kotli sejde docela dost lidi dokonce i s bubnem a konfetami.Když jablonečtí nastupovali na hříště tak "stovky" konfet letelo na trávník.Začalo se pořádně fandit a vypadalo to na pěkné vítěství nad Teplicemy ale ve 12.minutě dostal červenou kartu Homola a jablonec hrál v 10.Jablonec překvapoval jsou aktivitou ale branku střelit nedokázal.Ale povedlo jse to teplicím v 71. minutě kdy Jablonec dal Teplicím zadarmo balon a oni dokázali skorovat.Ale nebylo to z teplické strany všechno nejdřív začaly fanoušci teplic kdy vypustily pár dýmovnic a světlic. Během dalších pěti minut se strhla u hostů bitka mezi fanouškama a security s policií.A další rána pro Jablonec byla v nastaveném čase kdy teplický hráč šel  sám na branku a Špit už neměl šanci. Takže výsledek je 0:2  pro hostující  tým. Po skončení zápasu jsme se rozloučily s hráči a odešly jsme domu.