ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

FK Baumit Jablonec - FK Viktoria Žižkov 2:0

Po čtyřech zápasech bez plného bodového zisku konečně vítězství!Tentokrát 2:0 pro nás když se ze začátku zápasu trefil Andrej Hesek a v pětadvacáté minutě David Lafata!Žižkov sice nepřipustil zkázu svého týmu jak se ze začátku mohlo zdát ale hru celkem vyrovnal i když po zbytek zápas sme měli větší šance my.Výbornému zápasu také nechyběl výborná (sice né moc početná) divácká kulisa- oba kotle celkem vytrvale fandily.Ten náš zaslouží pochvalu za hlasitost ale vizuálně sme asi moc dojem neudělaly.Fanoušci viktorky zaslouží ocenění za vytrvalé fandění (i minutu před koncem za nezvratitelného stavu).Nicméně dá se říct že G.R.F. rozhodně ze scény nezmizely.
Poslední komentáře
24.09.2008 16:43:17: no k ťem grf: jestli myslíš že grf je ťech pár lidí co chodí na fighty...já osobně považuju za člena...
23.09.2008 14:41:15: G.R.F. SE DAVNO ROZPADLI SI ASI TROCHU MIMO MISUsmiley${1}
22.09.2008 21:28:00: Hele dej tu Fozku pryč vypadám na ní jak kreténsmiley${1}smiley${1}