ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

FK Baumit Jablonec : SK Slavia Praha 1:2

K 500. zápasu nám los přisoudil soupeře z Vršovic a to Slavii. Před zápasem se nás schází něco kolem 25 schopni boje. Hlavně dost mladých. Bohužel máme pořád v patách policajty a tak se nic neděje. Na stadion přicházíme těsně přes zápasem. V sektoru se schází slušný počet a to něco kolem 100 lidí. Na začátek je připraveno choreo které se skládá z 11 dresů (10 zelených, 1 červenej (bohužel nám došla žlutá a nebyl čas ji kupovat, takže to možná vypadalo trochu blbě)). A doplněno nápisem Tahle jedenáctka dnes zvítězí!! To bohužel nebylo vyslyšeno. Na stadionu je skvělá atmosféra o kterou se starají oba tábory (slavistů přijelo něco kolem 600). Před koncem prvního poločasu se dostávají slávisté do vedení.
Ve druhém poločase fandění není tak fanatický jak v prvním poločase což ovšem mění v 59. minutě David Lafata když vyrovnává na 1:1. Od té doby jsou slyšet jen jablonečtí a i vidět protože JBC hráči převzali půdu pod nohama. V 80. minutě se vybíraly peníze. Vybralo se 1131,- za což díky všem. Stav 1:1 a stále dobré fandění končí v 87. minutě kdy Pekhart z půlky hřiště nepochopitelně předběhl Kučeru a zvyšuje na 1:2. Začínají se balit vlajky po konci utkání ukazujeme že jsme hráčům stále věrní a že předvedli skvělý výkon.

Po skončení zápasu se asi 14 JBC hool’s doprovázenými šesti mladými přesouvají k hospodě. Po domlouvání konečně přicházejí slávisté možná o trochu ve větším počtu a jde se na to. Bohužel jsem nestačil sledovat kdo měl navrch ale vidím na zemi docela dost slávistů. Asi po půl minutě boje přijíždí policajti. Bohužel jsou i zatčení.

A ještě zpráva pro lidi z kotle. Pořád všichni brečíte že chcete chorea a když máte něco podržet tak najednou proč to dáváš mě?? Ne všichni hlavně lidi z horních řad kotle. Vzpamatujte se!!!!

Napsal: Dodoš