ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

FK Jablonec 97 : SKD České Budějovice 2:0

Na tento další, v pořadí již třetí domácí zápas nemáme žádné připravené choreo a to z důvodu šetření na blížící se derby. Na stadionu je díky dobrému počasí i hrací době něco přes 3300 diváků a v kotli se nás schází něco přes padesátku. Fandění ze začátku spíš průměr i přes kvalitní kombinační hru našich hráčů.  Ta vyústila v gól Petra Pavlíka ve 30-té minutě a od té doby se fandění docela zvedlo a vytravalo až do konce poločasu. Za začátku toho druhého se opět projevuje náš zlozvyk: zase zvednout a začít fandit dělá mnohým stále problém a tak je fandění na velice slabé úrovni.
Slabou úroveň začíná pomalu mít také hra našeho týmu a v 66-té minutě se zrodila asi největší šance ČB na další remízový výsledek v podobě tyče. Od té doby se naše hra relativně zvedá a fandění se opět rozeběhne po druhé vstřelené brance kterou dává Černý. Od té doby se fandí slušně a zapojuje se většina kotle. Jak sme před zápasem avizovaly byly vytvořeny nějaké chorály na nacvičení, jejich ralizace se však nezdařila, snad až na jeden ktarý se naučilo alespoň pár jednotlivců. Zbytek vyzkoušíme asi někdy jindy. Na derby to asi nepude tam musíme fandit těmy známýmy aby se docílílo co největší hlučnosti:-) Zápas koční naším vítězstvím 2:0 a klasickými oslavami. Jan tak dál!
Napsal:Kuba
Poslední komentáře
08.04.2009 21:00:43: RÁD BYCH DORAZIL,ALE JSEM V PRÁCI OD 6.00 DO 18.00smiley${1}smiley${1}
08.04.2009 20:24:26: sorry...zápas..překlep
08.04.2009 20:20:56: čus hoši ja vezmu foták na ztápas s DBS.....smiley${1}
07.04.2009 17:32:04: posílám fota z utkání s Budějkama na ultras net tak je sem kdyžtak šoupnětesmiley${1}