ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

FK Viktoria Žižkov : FK Baumit Jablonec 0:1

Další výjezd nás čekal pod Žižkovský vysílač. Když se řekne toto slovo, tak každý fanoušek jakéhokoli týmu si představí drniště, oraniště a já nevim co ještě. To co jsme si mysleli tak také byla pravda (ale to bych předbíhal). Klub nám opět vypravil autobus a je snad poprvé co se přihlásilo plný počet lidí. Pár jich ale nepřišlo. Jejich blbost…. V 8 hodin ráno se vyrazilo. V autobuse byl do první zastávky na benzince klid, ale pak se nakoupil alkohol a už to jelo. Ke stadionu přijíždíme asi kolem 9:45. V sektoru se nakonec ukázalo něco kolem 50ti jabloneckých fans.
Přidáno video! (23.3. 13:22)
Při nástupu hráče vítáme zeleno – bílými balónky. Už od začátku zápasu bylo jasné, kdo dneska bude mít domácí atmosféru. Bohužel si teď nemohu vzpomenout, jestli v prvním poločase nebo ve druhém, ale Žižkovští měli choreografii. Po stranách byly 3 červeno – bílé pruhy a uprostřed plachta s velkým nápisem VIKTORIA a s menšími nápisy ORIGINAL a SINCE 1903. V prvním poločase gól nepadl. Druhý poločas se opět nese ve velkém fandění, ale někteří nepochopitelně přestávají fandit. NECHÁPU!!!! V 58. minutě dává Adam Hloušek gól 0:1 a začíná snad nejfanatičtější support tohoto zápasu. Ke konci už to jsou nervy, protože nás Žižkov dostal trochu pod tlak. Po skončení zápasu vypukává velká radost a i na hráčích je vidět jak jsou šťastní. Tak to má vypadat. FRÁÁÁÁNTA KOMŇANSKÝ!!!!!!!!!!!!!!!!