ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

Přípravný zápas s Gyeongnamem

(převzato z www.fkjablonec.cz)Tři přípravné duely v řadě nedokázal Jablonec skórovat, až dnes střelecké trápení protrhnul Luboš Loučka, který svými trefami zajistil našemu celku výhru v opakovaném duelu s korejským Gyeongnamem v poměru 2:0. Skóre utkání otevřel Luboš dalekonosnou střelkou do šibenice již po pěti minutách hry. Druhý zásah pak přidal ještě do přestávky ze značky pokutového kopu.
Tři přípravné duely v řadě nedokázal Jablonec skórovat, až dnes střelecké trápení protrhnul Luboš Loučka, který svými trefami zajistil našemu celku výhru v opakovaném duelu s korejským Gyeongnamem v poměru 2:0.

Skóre utkání otevřel Luboš dalekonosnou střelkou do šibenice již po pěti minutách hry. Druhý zásah pak přidal ještě do přestávky ze značky pokutového kopu. Průběh utkání očima sportovního ředitele Petra Flodrmana:
V utkání se stejným soupeřem jako předevčírem jsme se ujali vedení po krásná střele Loučky z 22 metrů, která skončila v šibenici korejského mužstva.
Ve 25 min. vybojoval míč Michálek, jeho prudký centr na zadní tyči nachází Žofčáka a jeho zakončení stehnem vyškrábl brankář z brankové čáry.
Ve 30 minutě zahrávali hosté pokutový kop po faulu Fukala, ale Špit penaltu chytá.
Ve 36 min. získal míč na hranici pokutového území Fujerik a při jeho pohybu do něj byl stažen a následný pokutový kop s přehledem proměnil Loučka na 2:0.
V 55 min. se dostal v šestnáctce k zakončení Vošahlík a jeho obstřelení brankáře skončilo jen těsně vedle branky.
V 60 min se Loučkův trestný kop z 22 metrů otřel o pravou tyč korejců.
V 65 min trestňák hostů přes zeď z 20 mertů kryje Bobok.
Poslední vážnější příležitost v utkání byla velmi prudká střela Loučky z 20 metrů,která skončila metr vedle branky.