ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

Rozhodčí (FC Bohemians Praha) - FK Baumit Jablonec 4:3

Do Prahy vyráží 21 fanoušků minibusem a pak ještě jedno auto. Ze začátku cesta probíhá v klidu a v Boleslavi už začíná alkohol stoupat do hlavy, tudíž se začínají zpívat chorály. Na stadion přijíždíme cca 30 minut před začátkem. V sektoru se ukázalo nakonec 25 fanoušků JBC což si myslím, že je opravdu na zamyšlení když klub slíbil, že v případě zájmu vypraví dva autobusy. Rozvěšují se vlajky. Zaznamenali jsme i sektor domácích, který místo podpory svého mužstva častěji skandoval „KDE MÁTE KOTEL“. Nicméně tento pokřik ztratil smysl jen co hráči nastoupili na hrací plochu a o domácí atmosféře byli rozhodnuto.
Ještě k domácím. Ty trumpety nebo čím tam vyhrávali slyším ještě teď. Zápas začíná a my fanatickým supportem podporujeme mužstvo. Domácí dávají gól a to na podpoře nepřidává. Jakmile vyrovnáme začíná opět dobrý support. V prvním poločase se již nic nestalo a tak poločas končí 1:1.Ve druhém poločase hrají spíše Střížkovští a taky se dočkávají odměny 2:1.
Podpora opět upadá a když o 5 minut proměňují domácí vymyšlenou penaltu fandění přestává úplně….. Naštěstí jsme rychle snížili a tak se začíná opět fandit. A když Lafy vyrovnává začíná nejfanatičtější support zápasu který trvá až do 90. minuty. To si totiž vzal slovo opět rozhodčí a místo faulu na našeho hráče píská trestňák těsně před vápnem. Domácí proměňují. K tomu nejde říct nic jiného než PENÍZE!!!

Cituji zprávu kamaráda když jsem mu psal co říká na výkon rozhodčího.
„Kamaráde, takovou řezbu jsem neviděl od dob Ivana Horníka."