ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

Viktoria Plzen : Fk Jablonec

Jablonec se v Plzni především v prvním poločase nebál hrát dopředu a v 27. minutě přišla zasloužená odměna. Zábojník dokázal skorovat.Byla tady naděje že máme šanci na 3 body. Vedení vydrželo Jablonci do poločasu.Po poločasu mohl Jablonec ještě zvýšit vedení ale Michálek netrefil prázdnou bránu.A tedka k smůle platilo fotbalové příslový nedáš dostaneš a jak jsem už dal najevo Plzen vyrovnala a zápas se hrál jakoby odznova.Po golu měli navrch spíše domácí ale výtečný golman Špit vše vychytal a týmy se rozešli s remízou 1:1.A také Jablonec uhrál bod což je na ohlédnutí za minulými zápasu uspěšný výsledek.