ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

Týden před startem Gambrinus ligy se prvoligový tým rozrostl o dva útočníky. Na testy přišel Akcelrod z Paris SG a ze Slávie na přestup Milan Vukovič.  Dvacetiletý Srb Vukovič přišel do Prahy v sedmi letech, kde hrál postupně na Žižkově a v Libuši.

Tak do prvního zápasu sezóny nám zbývá už jen pár dní a to znamená že příprava je skoro u konce.Že by byla nějak úspěšná  to se říct jako obvykle nedá (už sme  zvyklí).Důležitou informací je že se dne 31.8. koná na žižkáči setkání s fanoušky a to od 19:30.Přítomen bude zástupce vedení klubu, trenér prvoligového A týmu a zástupci hráčů.Určitě taky víte o změně názvu která ale nebude zadarmo.Baumit bude cálovat 10 M ročně.
Uběhlo necelých čtrnáct dní od poslední aktualizace a už je zase o čem mluvit. Tím nejpodstatnějším je asi změna názvu po deseti letech. Jak už asi víte Jablonec se bude jmenovat FK Baumit Jablonec. Další věc která stojí za zmínku je příchod brněnského Pavlíka. A na závěr snad ještě že už byl rozlosován další ročník Gambrinus Ligy.
Je načase abych zas napsal nějakej článek tak se do toho dáme: hned na začátek je tu první dobrá zpáva a tou je že se v jablonci odehraje utkání ME U19 ČESKO-ANGLIE a pak taky Anglie-Itálie.Ostatní zápasy skupiny se odehrají v Liberci. Na střeláku se bude hrát taky finále a určitě by se nám líbilo kdyby v něm hráli Češi.Další dobrá zpráva je že se jsou v prodeji  permanentky a do kotle je cena stejná jako loni 400 Kč což je docela ok. Prodej je v sekretariátu od 8 do 15 hod.
Posledni komentare
25.06.2008 13:12:18: kosovo bylo srbský a taky by mělo bejt dál...
20.06.2008 15:33:20: KOSOVO NENÍ SRBSKO VY VYPATLANCI.KAŽDEJ MÁ PRÁVP NA TO BEJT OSAMOSTATNĚNEJ.
Tak a první upgrade je tu.Na stánky bylo přidáno celé album legendární jablonecké skupiny Jablonecký protest. Je kestažení v sekci Hudba. Nicméně díky tomu tady bude trochu víc reklam z důvodu místa na stránkách.Díky za pochopení
02.06.2008 09:03:57: lol sory...tak neumim psát se mi nesmějtesmiley${1}
01.06.2008 11:40:10: njn tady někdo neumí buď psát, nebo měl Jablonec legendární skipinu (nevim jestli to je nějakej druh...

FK Jablonec 97 - Jablonec Fans
5:1
No tak musím přiznat že hrát fotbal s prvoligovým týmem fakt nemá smysl, protože když se kolem vás prožene třeba takovej Necid tak by ste musely postavit zeď aby ste ho zastavily.No a Fukal to je to samí :-)Na závěr bych chtěl poděkovat všem aktivním fanoušků za vytrvalou podporu v sézóně 07/08,a doufám že příští sezónu nás bude ještě víc.

Slávia Praha - FK Jablonec 97
2 : 2
Opět povedený výjezd a i na ten fotbal se dalo koukat, ale těch slávistů!

JABLONEC - ŽIŽKOV 3:0 !!!
Pohodovej fotbálek.Ještě takhle vyhrát na Slávii :-)

Viktoria Plzeň - FK Jablonec 97 2:0
No doufal sem aspoň v remízu ale "hoši nic se nestalo".

Jablonec-Sigma 2:0 !!!
Trochu štěstí a zodpovědnej výkon!!! Chtělo by to zopakovat proti Žižkovu.

Slovan - Jablonec 2:1
Rozhod sem se že  žádný kecy k zápasům sem už psát nebudu-stejně to nikoho nezajímá.
Našim hrdinům se v poslední době nijak extra nedaří.Vš e začalo tradičně odevzdaným zápasem v  Ostravě (3:0).To by se ještě dalo vzhedem k povaze jabloneckých fotbalistů pochopit.Šokem však byla domácí prohra s Brnem  v  poháru ČMFS  (také 3:0 !!!).Když už sem doufal že zápas se Zlínem udělá tlustou čáru za těmito událostmi opak byl pravdou (také 3:0 :-( ).Doufejme že zápas s Brnem naši borci neodevzdají a alespoň trochu znepříjemní Brnu postup.
Z mého pohledu asi nejatraktivnější zápas sezóny se našim hráčů podařilo dotáhnout do vítězného konce a to po dvou střelách Pavola Straky.Utkání nechybělo ani pořádné fotbalové výtržnictví a to zváště ve druhém poločase kdy se hosté bavily neustálím odpalováním dýmovnic a posléze vytrháváním sedaček a bitce s Policijí.
Jablonci se v letošním druhém zápase proti Bohemce opět podařli vybojovat aspoň jeden bod avšak po vyloučení domácího brankáře se dá spíš mluvit o strátě a to i přes to že se domácí dostali ze začátku druhého poločasu do vedení.Naším spasitelem byl Tomáš Necid který vyrovnal na 1:1.
Jablonci se prvním jarním utkání na domácí půdě podařilo zvítězit a to gólem Straky který se v Jablonci trefil poprvé.Ovšem jako vždy to nešlo bez nervů které jsme si všichni v kotli pořádně procvičili.Snad největší tutovku spálil Valenta když netrefil prázdnou bránu asi z 10 metrů.I přes veškeré trápení v zápase se však nakonec z otočky prosadil Pavol Sraka a uklidnil tak asi 3000 diváků  kteří utkání sledovali.
Jablonec získal další jarní bod a to z dramatického zápasu který mohl skončit tak nějak všelijak.Jablonec měl ze začátku zápasu navrch ale postřupně se hra začala motat ze strany na stranu.Nicméně zápas skončil 0:0 a to znamená že Jablonec neprohrál ani v druhém jarním zápase.Také se nám podařilo dotáhnout na Kladno což dokazuje že naši hráčům snaha nechybí jak píší některá média.Tak a teď už se jenom těšit na první zápas na domácí půdě který náš tým bude hrát právě s kladnem.
Přesně po týdnu od simpatického zápasu v Ml.Boleslavi se náš vydává na další venkovní zápas.Tantokrát však mnohem dál a to až do Českých Budějovic,což je možná také příčina toho že náš tým možná nebude mít v hledišti žádnou podporu (alespoň to vyplynulo z jednoho mého rozhovoru s jiným kolegou s kotle.No snad se pletu a na stadionu v Budějovicích bude mit Jablonec přece jen nějakou podporu. Zde je odkaz na on-line přenos  http://www.gambrinusliga.cz/online/online_det.asp?id=A1A1802
Jablonci se poprvé v historii podařilo získat bod na půdě Ml.Boleslavi.Ale nenechte se zmást nadpisem.Velký dík totiž určitě patří také 100% jistotě v naší brance Michalu Špitovi.Ten si však hned po začátku zápasu mohl připadat jako politý hodně studeným kýblem vody a to díky proměněné penaltě.Ale naši hráči rozhodně zbraně nesložily.Po celý zápas se tak před zraky fanoušků odehrávalo docela solidní drama které měli "pod kontrolou" tři opilí rozhodčí/brigándíci kteří měli v krvi aspoň 5 promile.Ale snaha Jabloneckých hráčů byla odměněna když v 65. minutě přišel na hřiště Tomáš Necid a ve své první minutě v zelenobílém dresu skóroval.Utkání tak skončilo 1:1

Tak a je to tady již zítra nastoupí JABLONEC proti Ml.Boleslavi!!!Upřímně řečeno podle toho co jsem slyšel od různých jabloneckých fanoušků nás tam bude docela dost takže HURÁ NA BOLESLAV !!!
(převzato z www.fkjablonec.cz)Tři přípravné duely v řadě nedokázal Jablonec skórovat, až dnes střelecké trápení protrhnul Luboš Loučka, který svými trefami zajistil našemu celku výhru v opakovaném duelu s korejským Gyeongnamem v poměru 2:0. Skóre utkání otevřel Luboš dalekonosnou střelkou do šibenice již po pěti minutách hry. Druhý zásah pak přidal ještě do přestávky ze značky pokutového kopu.
Jablonec v dalším z přípravných duelů nedokázal využít mírné územní převahy, kterou měl po většinu zápasu a nakonec se s Lechem Poznaň rozešel smírně 1:1, když na branku soupeře z 1. minuty odpověděl ve 21. minutě Valenta. Hned v první minutě propadla levá strana naší obrany, po které soupeř zatáhl rychlý brejk a následný centr našel osamoceného hráče Lechu na hranici penalty a ten nezaváhal – 0:1.
Otěže utkání pak převzal náš celek a v 17. minutě po centru Adama pálil bez přípravy nebezpečně Valenta, ale míč skončil těsně mimo. Ve 21. minutě jsme již byli úspěšnější, když míč vybojoval ve středu pole Valenta, vysunul do šance Fujerika, jeho střelu stačil brankař jen vyrazit před sebe a Valenta pohotově dorazil – 1:1.
Dnes bylo dotaženo hostování hráče AC Sparta Praha Igora Žofčáka, který přichází do Jablonce na půlroční hostování. Igor nejčastěji hrává na postu levého záložníka, kde tak podstatně zvýší konkurenci.Žofčák se narodil ve slovenských Michalovcích v roce 1983 a před příchodem na Letnou působil v domovských Michalovcích a následně pak v MFK Ružomberok, kde ho vedl současný kouč Jablonce František Komňacký. O služby Žofčáka projevily zájem také další kluby z Gambrinus ligy, ale Igor právě díky známosti s trenérem Komňackým upřednostnil Jablonec.
Michálek odešel z Jablonce před dvěma lety do tureckého Malatyasporu, kde byl jarní část sezony a poté přestoupil za koučem Josefem Csaplárem do Plocku. Plock však spadl do druhé ligy a vedení klubu umožnilo Michálkovi odejít. O jeho služby projevil zájem Jablonec a podařilo se mu ho získat do svých řad. „S vedením Plocku jsme se dohodli na podmínkách transferu, stejně jako s Tomášem Michálkem. S ním jen doladíme drobnosti a délku smlouvy tak, aby v pondělí začal trénovat v Jablonci,“ řekl ohledně transferu sportovní ředitel FK Jablonec 97 Petr Flodrman.
Jak jste si jistě všimly v diskuzi s jistým rafaelem moc často v jeho názorech nesouhlasim ale tohle vážně stojí za zvážení.Rafael totiž vymyslel zajímavé choreo které určitě stojí za zkoušku (je to na melodii Liverpoolského You'll Never Walk Alone!).Klikněte na zobrazit celé.
Rozhovor s M.Špitem sme uskutečnily i přes problémy se skypemV rozhovoru jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí.Rozhovor zobrazíte kliknutím na "zobrazit celé"
25.01.2008 10:28:54: Kvalitní rozhovor smiley${1} ...dobrá práce
19.01.2008 11:24:28: Tak tenhle rozhovor je fakt skvělej.smiley${1}
Tak a je to tady .Slibovaný rozhovor  bude jak jste si přály a hlasovaly v anketách s Michalem Špitem.Vzhedem k tomu že Vám,návštěvníkům tohoto webu chceme maximálně vyhovět rozhodli jsme se že vytvoríme speciální diskuzi kde můžete psát své otázky do rozhovoru.
(Otázky pište do 17:00 v pátek 18.01.)
17.01.2008 17:04:15: Ha michal......hle ses proste best off brankar a doufam ze v jablonci jeste chvili vydrziz....hle fa...
Jablonci se v přípravných zápasech docela daří.Po vítězství nad Kladnem jsme tentokrát porazily druholigový Hradec Králové 4:0 a velkou zásluhu na tom měl i slovenský hráč v jabloneckém dresu Pavol Straka.
Přátelské fotbalové utkání na umělé trávě v jabloneckém Mšeně sehrál kombinovaný tým FK Jablonec 97 A a B s prvoligovým Kladnem. Utkání skončilo divokým výsledkem a z výhry se radoval Jablonec v poměru 5:4.
Třetí zimní posilou našeho celku se stal další ofenzivní hráč, tentokrát cizí národnosti. Zelenobílé barvy bude v jarní části prvoligové soutěže oblékat slovenský útočník Pavol Straka. Jedná se o bývalého kanonýra Dubnice a Žiliny, který nyní působí v turecké Antalyi.
Nejlepší podzimní střelec týmu se třemi brankami Jan Svátek odchází na přestup do Dynama České Budějovice.