ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Novinky

Jablonec : Kladno 1:0

Po výprasku v Ostravě k nám přijelo z minulého kola nadupané Kladýnko (Boleslav : Kladno 0:1). Mě zajímalo jakáže to bude návštěva a hlavně v kotli. Lidí přišlo něco přes 2000. Ale kotel mě potěšil. V sektoru se nás tísnilo něco kolem 100 hlav.
Support v prvním poločase je na hodně vysoké úrovni. Když řve celý kotel je to fakt nářez. Sledujeme kolotoč šancí našich borců…. Ve 35. minutě konečně dáváme gól. Střelcem je Marek Jarolím. Kdyby to byl třeba 3. gól tak by se nikdo nemohl divit. Do konce poločasu se dobře fandí.

O poločase se schovat na záchod a trochu se ohřát…..

Ve druhém poločase je support o hodně slabší než v prvním poločase. Zahřívají nás další spálené šance. Kluci pálili do gólmana nebo na tribunu. V závěru to bylo opět o nervy protože Kladno se už seznámilo s tím kulatým nesmyslem….. Jablonečtí ale vydrželi a Kladno do žádné pořádné nepustili a tak vítězíme 1:0. Po děkovačce se rozcházíme domů nebo do hospod. V Chance baru byla zajímavá debata o sestavě naší reprezentace. Jestli tam kluci jsou tak to řeší ještě teď:-).

Hostů přijelo něco kolem 40-50. Z toho úhlu fakt těžko posuzovat. Ukázali nám jak jsou otužilí ale být do půl těla a polejvat se pivem…. RESPEKT. Také umějí pěkně nadávat ale hráče taky trochu podpořili…..

Dneska byla možnost si zakoupit šálu ANTI-SLOVAN. Pokud někdo máte zájem obraťte se na Kochyho třeba ještě nějaký má.