ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

1.FK Příbram : FK Baumit Jablonec 2:0

Zápas se pro trenéra Komňackého prvnich několik minut vyvíjel dobře jabloneckým se dařilo ubránit vynikajícího střelce Daniela Huňu který před zápasem měl na kontě 8 branek. "První poločas jsme měli několik výborných příležitostí ale nedokázali jsme je proměnit" konstatoval smutný  sportovní ředitel Petr Flodrman. David Lafata měl několik dobrých šancí ale nedokázal je proměnit. Po inkasovanem prvnim gólu běžel na domácího gólmana sám Loučka, ale netrefil branku, na druhé strane vstřelili domácí druhou branku kterou znovu překonaly našeho brankáře Míšu Špita. Teď čeká naše hráče favorizovaná Sparta ,která ale podlehla v tragickěm zápase proti Bohemians  Praha kdy od 12 minuty hráli domací v 10 ale stejně dokazali porazit Spartu 4:3 a doufám že Sparta bude hrát stejně jako proti Bohemce a že si s nimi naši hráči poradí. Zapas FK Baumit Jablonec : AC Sparta Praha se hraje v pondělí 24.11 od 17:15.
Napsal:Radical13 (upravil Kuba)
Žádné komentáře