ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

FK Jablonec - FC Baník Ostrava 2:1

Sraz před zápasem s Baníkem byl domluven na čtvrtou hodinu na Střelnici a snad všichni kteří přislíbili účast se také dostavily. Potřebné záležitosti byly probrány a nezbývalo než počkat do zahájení zápasu a mezitím hráčům trochu zaskandovat při rozcvičování. S blížícím se začátkem zápasu se začal sektor domácích celkem slušně plnit stejně jako zbytek stadionu. Z Ostravy jako obvykle dorazil počet fans kteří bez obtíží  zaplnili sektor hostů (a ještě před tím prý i jabloneckou přehradu, což by mohly dokazovat nafukovací kruhy a bůh víc co všechno ještě v jejich sektoru...).
Se začátkem zápasu dosáhl počet kotelníků opět nedaleko hranice stovky. K supportu v první půli lze říci že boj o domácí prostředí tentokrát zůstal bez vítěze i když v našem kotli hlavně ze začátku vládl trochu chaos který ale rozhodně nelze dávát za vinu novému rozeřvávači ale spíš horní půlce kotle která se občas nechtěla podřídit skandování dolní poloviny, na druhou stranu lze říci že s hlasitostí to šlo zase o něco nahoru.

Nervózní atmosféra vládla až do 19. minuty kdy se Baníku podařilo vstřelit vedoucí branku. To nastartovalo oba tábory k ještě výraznějšímu supportu a o výbronou atmosféru nebyla stejně jako při utkání se Slováckem nouze. Po vedocí brance hostů přitlačil na pilu náš tým a zaslouženě se dočkal vyrovnání v podobě famózně kopnutého přímaku v podání Petra Pavlíka a tak jsme mohli hráče do šaten vyprovodit se zaslouženým a potleskem.

Hned ze začátku se našim borcům podařilo zvrátit vedoucí skóre na svoji stranu tentorkát zásluhou Drska který po rohovém kopu doklepl míč za záda ostravsého brankáře. Od této chvíle měl mírnou převahu jablonecký kotel který  však stejně jako v první půli ovládal mírný chaos.

Do konce zápasu jsme si ale především díky ostravskému Zeherovi užily dost nervů ale stejně jako v předchozích dvou zápasech se našim hráčům podařilo udržet těsné skóre a vytěžit tak další tři body:-) Zbývalo už jen si užít děkovačku a oddát se oslavám třetího vítězství v řadě v jabloneckých hospodách...

PS: Redakce neručí za případné chyby v textu! :-P


Autor: Kuba
Poslední komentáře
18.08.2009 13:28:33: jablonec banik uúpe super hlavne kotel super kuci na kladnu pls jedte at nas je hodne kuci si to zas...