ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

Jablonec Příbram 0:0

Poslední dobou máme štěstí na počasí, jakmile hrají naše barvy, máme krásně, teplo, prostě pohodu. Bohužel se utkání nevydařilo a v tomto případě jsme potřebovali, aby hráčům zapršelo trochu štěstí a míč za záda Příbramského gólmana aspoň dotlačili.. Tentokrát se nekonal žádný pochod, do kotle si lidé našli cestu i „neorganizovanou“ cestou.
Jak sem zmínil, kotelníci si opět cestu do našeho sektoru našli, již podruhé v této sezóně jsme pokladním a hlavně sekretariátu zamotali hlavu tím, že jsme náš sektor vyprodali do posledního místa. Činovníci určitě kroutili hlavou, což je jedině dobře, protože nejen že vytváříme po letech, né-li prvně v historii výbornou kulisu na stadionu, ale děláme radost i vedení, které vidí, že si cestu na stadion najde čím dál více lidí.
S Příbramí se fandilo skvěle, hned ze začátku kotel okusil, jaký že to je mít takovou sílu, že se hlas ozývá zpět ozvěnou. Ano, slyšet jsme určitě byli a nejednomu z nás běhal mráz po zádech, jakej že to vlastně hlas máme. Jenže, ubíhal čas, utkání se krátilo a s nevstřelenou brankou se chuť k fandění bohužel vytrácela. V tomto ohledu musíme zabrat, jelikož i když se nedaří, výkon hráčů není optimální, musíme podpořit v těchto chvílích právě ještě více, než normálně.

Zatrnulo nám… Byl druhý poločas, kdy Jablonec dostal branku od hostující Příbrami. Naštěstí nejen pro Jabloneckého fanouška, ale i pro zelenobílé hráče bylo štěstím, že branka padla z ofsajdové pozice. Bohužel si hráči ani z této výhružky Příbramských nevzali příklad a ve směru k Příbramské brance byli dost, dost bezzubí, Příbram měla obranu skvěle formovanou a pevnou, jako čínskou zeď, chcete-li jako Karlův most.

Rostoucí nervozita nejen u hráčů, kteří byli frustrovaní aktuálním výkonem proti soupeři, ale i v kotli se stupňovala do neudržitelných hranic, kdy někteří začali porušovat již tak benevolentní pravidla nastavená klubem. Pivní kelímky, navíc ne prázdné na fotbalové hřiště nepatří, na to pár kluků zapomnělo, neudrželi se a házeli… a házeli.. a házeli. Nejen na hřiště, plné kelímky s pivem létali i kotlem do davu, což se ani jedno, ani druhé nelíbilo vedení a ty také přistoupili k rázným krokům.

Doprava na Spartu bude, ale dražší. Jelikož jsme jako skupina lidí (kotel) porušili některá nepsaná pravidla, rozhodl se klub zvýšit taxu na plnou cenu za zájezd na 200Kč. Peníze, které byli určeny na doplacení zbylé částky na osobu za zájezd poputují na úhradu pokuty udělené svazem za neukázněné fanoušky. Je na nás, abychom se zamysleli nad svým jednáním a tak si vyšlapali další cestičku ve vztahu mezi vedením a kotlem, které doposud byly na slušné úrovni. Pár jedinců toto zkazilo, proto, snažme se jednat ohleduplně nejen k sobě, ale i k vedení, které nám poskytuje různé výhody!!!

Utkání skončilo smírně bezbrankovou remízou a věřme, že se kluci do dalších utkání znovu naladí na vítěznou vlnu. Budou potřebovat podporu, proto na Spartu zdar a na domácí DERBY obzvlášť!

Autor: Dâns
Poslední komentáře
01.09.2009 23:51:39: 4,5+ řidíčsmiley${1}
01.09.2009 23:43:11: Kolik bylo hostů na utkání přítomno?