ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

Olomouc : Jablonec 0:1

Výjezd, který jsme jako správní fanoušci pořádně zanedbali a na Hané byla naše návštěva tragická. V sektoru vlajkonoši hosté visela jedna vlajka, česká - Jablonec, kterou všichni známe - RUDA. Ale ani toto není omluvou, že tam aspoň jedna vlajka visela, že tam aspoň někdo byl..
Náš tým hraje špici ligové tabulky a počet lidí jezdících ven se stále snižuje. Zrovna v dnešních dnech to vypadá tak, jako kdyby Jablonec sbíral body do tabulky a současně s každým bodem přišel o pár fanoušků. NE! Takhle to je špatně! Podpora takovýmhle způsobem není vůbec vhodná, a co se týče ULTRAS fanoušků zcela nepřípustná! Ultra fanoušek by měl za svým týmem jezdit stále, ať hraje v padesát, nebo stovky kilometrů vzdáleném městě a to v případě ať klub vypraví zájezdový bus či nikoli.

Věřím a vím, že řada z nás měla nejen pracovní povinnosti a nemohla se tak na Hanou za našima barvama vydat, jenže také vím, že řada z nás vyrazit mohla a to nejen hromadným prostředkem. Tento stav nabízí rozpoutání velké debaty co a jak v našem okruhu změnit, popřípadě nedělat nebo právě dělat, aby se situace hlavně od fanoušků zlepšila.

Situace vypadá jako šok zelenobílých fans z momentálních výsledků klubu a křeč za události posledních týdnů. Proto ptám se:

Má cenu něco aktivně pořádat?
Najdou se lidi, kteří co zajeli fandit na Bohemku a do Kladna by jeli i dál za svým klubem?
Je momentální nechuť k výjezdům a fandění zapříčiněná výsledkama klubu?
Jak moc musí FK Jablonec hrát na špici, abychom konečně začali jezdit všude?
Nebo to jsme až moc postižení syndromem "klobásožroutů" z našeho města?
Musí být vždy vypraven autobus s fans, abychom se venku sešli v hojné míře?

Těch otázek je mnoho, vážně netuším, jak náš klub musí hrát, aby se dočkal všude takové podpory, kterou jinde mají i za daleko horších výsledků, než má momentálně Jablonec. Neříkám, že nás ven musí jezdit stovky, ale většinou jsme se aspoň k té stovce sešli a venku ukázali, že jsme aspoň trochu ULTRAS...

Autor: Dâns
Žádné komentáře