ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

Po srazu...

Sraz byl zahájen v 15:00 v hospodě Budvarka a musim přiznat že přes velké množství dotazů co na srazu bude či nebude diskutováno byla ůčast podprůměrná, nicméně to co jsme chtěly probrat se probralo a s výsledkem nemůžu být nespokojen. Prvním bodem byla debata ohledně ceny nových samolepek kterých bude hned pět druhů (ostatní info ohledně cen samolepek a dalších novinek čekejte co nejdřív).
Dalším věcí (o které se již vedly dlouhé debaty ale jak to tak bývá, činy nikde) byla produkce choreí v následujícím ročníku GL. Jednalo se o používaném materiálu který bude sice finančně náročnější ale klademDalším věcí (o které se již vedly dlouhé debaty ale jak to tak bývá, činy nikde) byla produkce choreí v následujícím ročníku GL. Jednalo se o používaném materiálu který bude sice finančně náročnější ale kladem mu bude možnost vícero použití a zároveň vyšší kvalita, o které se u dříve používaného materiálu nedalo mluvit a také o způsobu výroby choreí který bohužel také nezůstane s cenou při zemi, nicméně ten lze obhájit stejně jako víše zmíněny materiál: kvalita a možnost lepšího grafického provedení. Zjednodušeně řečeno mám na mysli používání šablon a sprejů místo štětečku a natěračské barvy. Nicméně ani u produkce dalších Ultras materiálů nezůstala řeč stát. Od Kochyho můžu přetlumočit že možnost rezervace šál bude jen a pouze na prvním domácím zápase se Slováckem kde zájemci zároveň zaplatí zálohu 150 Kč a zbytek (100 Kč) doplatí o čtrnáct dní později opět na Střeláku. Co se týká triček, do rezervace opět bylo připsáno pár jmen a jejich prodej by měl být zahájen na již zmíněném prvním domácím kole GL.

 No ,vše podstatné jsem vám již zdělil, nezbývá než závěrem pozvat všechny kotleníky, nekotelníky, studenty, pracující a nepracující na další sezónu k nám, do JABLONECKÉHO KOTLE! Nebojte se fandit s námi za náš klub a barvy našich srdcí!

 Autor: Kuba
Žádné komentáře