ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Archiv

Teplice - Jablonec 3:0

Je okolo 13:50, nabírám Korka na horním naměstí a jedeme pro další dva k Vykýři.Tam je nabereme a jedeme pro 5 člena( Viking) našeho výjezdu s tím máme sraz v LBC v zeleném udolí tam přijíždíme okolo 14hod. Už na nás čeká, tak ho nabereme a vyrážímem směr Teplice. Asi po 15 km ze zadu slyším že nemají co pít tak zastavuju na benzince zde se nakoupí nějaké to pivko a vyrážíme dále. Po hodině a půl jsme v Děčíně,zde nastává malá komplikace, hlavní cesta do Teplic uzavřena a objížďka docela blbě značená. Asi tak po 15 minutovém bloudění po Děčíne jsme našli konečne cestu dále.
Když jsme dorazili před Teplice bylo něco kolem 16h. Přes TP mě navadí Viking přímo na stadion kde hned parkujeme. Vyndáváme věci z kufru ( choreo vlajky šály atd) a razíme k našemu sektoru všichni v zeleném. Když jsme dorazili před pokladnu Korek volá panu Pangraci a ten nám donáší 20 volných vstupenek na zápas. Při vstupu nás důkladne prohledávají a museli jsme i částečně rozložit naše choreo, když jsme už v našem sektoru tak rozvěšujeme vlajky na ploty a čekáme na zbytek lidí kteří mají ješte přijet. Nakonec se tam sešlo 14 kousků. Fandíme co to dá ale 14 fandů na tak velkém stánku nemáme moc šanci ale pořád se fandí. 10Minuta utkáni a deset lidi jde připravit choreo, pomalu rozprostřeme choreo asi 8m na 5m v našem sektoru a fandíme a měli jsme uspěch pač jsme byli i na obrazovce v zaběru na staďáku.asi po 5 minutách choreo přesouvame na druhou stranu sektoru kde ho pokládáme na sedačky a pokračujeme ve fandění.

Zápas jsme prohrali 3:0 a smutni jdeme k východu kde na nás čeká kordón policajtů a security.Ty nám vzdělují že máme 20 minut počkat a že nás pak doprovodí až k vozům pro naší bezpečnost.Po 15 minutách s námi Policisté jdou opravdu až k autům kde čekají na náš odjezd.Cesta zpět trvala asi 2 hodinky a kolem 21:15 vyhazujeme Vikinga v LBC na staďáku a razí na fotbal ještě a mi pokračujeme zpět domů bez bodů.

Napsal: Kowalski21
Žádné komentáře