ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Novinky

Boleslav - Jablonec 1:2

Další neděle nastala a my jablonečtí fanoušci sme se tentokrat vydali do nedaleké Boleslavi, po tom co nám byl zrušen výjezd pro nedostatečný počet lidí  se každý vydal po své ose. Pár minut před třetí se v okolí stadionu začali množit zelenobílé barvy a vzhledem k tomu že do zápasu bylo času dost, většina z nás zamířila na předzápasové pivko do nedaleké hospody. Místní si stále nezvykly na tradiční obsazování jejich lokálu a to i navzdory faktu že jsme je navštívili v minulosti několikrát. Dokonce se našel i odvážlivec v domácích barvách. Během půlhodiny se nás sešlo něco okolo padesátky a zhruba 20 minut před výkopem jsme vyrazily směr sektor hosté.
Při vstupu na stadion byla jak jinak provedená kontrola a z vlajek byli sebrany tyče i přes to že některé jsme sami opatřily takovým materiálem který by ztlumil jakkoliv silný úder a tedy nedali se použít jinak než k mávání...

Ted hlavně k zápasu: v sektoru se nas sešlo cca 80. Support byl protentokrát podle mě víc než solidni i hra jabloneckych mile překvapila. Po tlaku který si jablonekcý tým vytvořil v úvodu přišla zasloužená odměna v podobě úvodní branky utkání, nádherný centr Anese Haurdiče skončil na hlavě Davida Lafaty a ten otevřel skóre 0:1. Na tento gól odpověděli fanoušci ješte hlasitějším supportem oproti domácím , kteří se stěhovali z jedné tribuny na druhou...dodnes evidentně sami neví kde mají kotel.

Pár minut po úvodní brance při nás stála štěstěna, když Chramosta orazítkoval jen tyč. Po této nebezpečné akci se opět dostal do útoku Jablonec. Honza Kovařík měl několik tutovek které v průbehu poločasu neproměnil a jeho chvíle přišla v 45 minute když se dostal k míči a s mladoboleslavskými  obránci dělal co chtěl jednomu zahrál na housle a pak nádhernou střelou k tyči nedal brankáři Boleslavi šanci 0:2.

Na začátku druhého poločasu jsme opět dávali vědět domacím kteří nevím proč ale slyšet až na nějaké světlé chvilky nebyli. Kolem 60 minuty byla zapálená dýmovnice, na to rozhodčí na chvíli přerušil utkání ale asi za 2 minuty se opět hrálo.

Následoval boleslavský tlak. Domácí zkoušeli střílet všude kde to šlo a nás držel skvělý Míša Špit. Naši hráči hrozili z protiútokú ale žádný už neskončil gólem. V našem sektoru se fandilo čím dal tím líp hlavně když se kotle ujali  hlavní rozeřvávači.Fandilo se až dokonce, v 90 minute udeřili domácí. Hosté hodně polevili v obraně a osamocený Chramosta snížil na 1:2. To bylo vše protože po rozehrávce odpískal rozhodčí konec . Začali oslavy s hráči.

Stále máme možnost hrát o titul, navíc Teplice prohráli 1:0 v Liberci tudíž jsme jim odskočili v tabulce na rozdíl 3 bodů a přiblížili se Baníku na 1 bod to je asi tak vše co bych mohl o tomto vydařenem vyjezdu říci a závěrem bych vás chtel pozvat do Plzně kde hrajeme příští týden v sobotu, cesta bude snad naplánovaná takže doufám že nás pojede co nejvíc kluci si to zaslouží!

vyrobil Kubajs
Poslední komentáře
14.04.2010 18:18:25: http://www.youtube.com/watch?v=s-bJMYAbZOM kdyžtak tady je video ze zápasu...koukněte...
13.04.2010 19:58:59: Docela mě mrzí přístup klubu k fanouškům v určitých ohledech. Neříkám že toho pro nás vedení dělá má...