ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Novinky

Nový příspěvek - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5179":
Honza
Troufnu si říct že téměř polovina co do JBC chodí na fobal nejsou z jablonce,jezdí tam lidi z tanvaldu a okolísmiley
tope
Jordan- je dobře že jsi optimista. podle mě zas z Plzně vyjede mnohem víc fans, nejen proto, že je to velký město,, maj tam dobrej hokej,. ale zdá se mi, že Plzen neměla strašně dlouho nějakej úspěch, my hrajem finale už po 4-tý, za posledních 15 let,evr. pohary sme hráli nedávno /a žádný zelenobílí peklo se ve Vídni nekonalo, byli sme rádi, když sme naplnili 2 busy /přitom je to za rohem/ v Pzli bude mnohem větší hlad po úspěchu-tak jako u nás, když jeli desítky autobusů na první finále s Drnovicema, to bylo neskutečný..ale to už je víc než 10let a od té doby se vJbc stadion snad nikdy nenaplnil /ale taky si nechám v noci zdát, že se nás valí na letnou tisíce..smiley .dneska by mohla hodne udělat ta propogace, lupeny zadarmo, koncert a tak,- věřim, že to bude lepší než na poslední 2finale.. i když i na tom strahově ze Spartou, to nebylo špatný, na naše poměry. nechme se překvapit
tope
samozřejmě, že rozhoduje velikost města, a taky to, jestli za rohem neni další ligový město,a taky jestli se ve městě hraje extraliga a jiný sporty. podle počtu obyvatel by se dalo statisticky říct, že největší návštěvy v lize na počet obyvatel má Slovácko a Jablonec / jestli je u nás 45 000 lidí a v pruměru chodí 4500 (at se to dobře počítá), tak u nas chodí každej 10 člověk na fotbal. Podle toho hle zjednodušenýho klíče by muselo v Ostravě chodit pradidelně 31000 v Brně 40000 , v Plzni 17000 v Praze na každej manšaft 20000-30000 atd.. podle toho, bychom se neměli za co stydět/ ale tohle je zjednodušený. My máme třeba tu nevýhodu, že se vedle v LBc hraje taky liga, a navíc i extraliga /znám spoustu jablonečáků co kašlou na FKJ a jezdí do Lbc na hokej. Statistika je vědní obor a počet obyvatel je základním měřítkem, při počítání průměrné návštěvy, co jiného by to bylo-pak další kritéria..někomu přijdou statistiky zajímavý, někomu jako blbost, to se dá chápat..
Kuba
ne asi takhle...strojíme na stejným břehu, svoje argumenty si tady můžem vyvracet do nekonečna ale spíš by sme se měli soustředit na to jak problém vyřešit než co je jeho příčinou...a kdy zase budeme mít možnost tákat lidi na finále pohár?:-)
Jordan
já sem si jistej, že nás tam bude skoro stejně jak plznenáku... takže bych takový blbosti neřešil !
Kuba
je jablonecká mentalita, spektrum zájmů atd. tak daleko od té plzeňské aby jsme v potaz počty obyvatel nebrali?...zrovna v tomhle případě je to zcela zásadní faktor!!!
Jordan
Uherský Hradiště ... počet obyvatel 26 tisíc ... průměrná návštěvnost 5500 .... Brno ... počet obyvatel 320 tisíc... průměrná návštěvnost 3200 .... ještě mi chceš říct, že rozhoduje velikost města?... pche velikost... rozhoduje zapálení pro fotbal a mentalita v daným okresu... struktura sportu v daným okresu.... poloha danýho města atd.... je hodně faktorů.... ale počty obyvatel je jedna z posledních věcí , která rozhoduje !
Kuba
počty obyvatel prostě nemůžeš přehlížet...kde je víc lidí je i větší šance bez ohledu na to jaký sou tam či onam možnosti:-(....no a ohledně busů...vzhledem k nadcházejícímu zápasu s Budějkama bych to viděl na těch 20 kousků určitě!:-) JABLONEEEC!!!!
Jordan
nesnášim, když někdo kecá a vymlouvá se na počty obyvatel... mají tam hokej... jiný sporty.... je to nesrovnatelný...jde o zájem k danýmu sportu.... kdyby každej v Jabku miloval fotbal tžak chodí na každej zápas 45 tisíc..... mrdám na počet obyvatel... už je plných 15 busů.... kotel lidí se přihlásí v sobotu.... takže nás tam bude hodně... 20 busů jede minimálně... hodně lidí samo... o počet lidí na finále se nebojte.... bude to Zelenobílý peklo... třeba nás bude 2000 a jich 3000 .... ale my budeme víc slyšet... my budeme fandit ! ... my máme už nějaký úspěchy... a my jsme fotbalový město !
Kuba
tos trochu přestřelil...jinak v plzni maj tak leda zvýšenou teplotu :-P...
twl to je jeedno jestli v plzni zije 180 tisobyvatel a v jablonci 70 tis my kdyby sme chteli a kdyby chteli nasi fanousci tak tam taky klidne muzem prijet se 4 tisicovkama fans
tohle je finále to že plzeň zachvátila horečka neznamená že naá nezachvátí
Kuba
180-ti tisícovou "plzeň zachvátila fotbalová horečka"...jojo takovýmu městu se to kecá, no každopádně snad se nenecháme zahanbit a minimálně 15 busů pojede...každýmu kdo umí počítat dojde že to nebude žádnej neúspěch ani fanouškovskej propadák...:-)
kubajs
panove z plzne prodano vsech 3000 listku a na letnou miri zatim z plzne prez 30 busu
kubajs
a nejspis jich pojede tolik pry je o rezervace na finale velky zajem smiley
kubajs
20 busu bych bral :)
Kuba
wooow:-) no myslím že počty na finále už nemusíme vidět tak černě...a co teprv až se to rozhlásí na budějkách:-)
Jordan
prej už je 12 busů dneska odpoledne... takže si myslim... že těch 15 - 20 pojede !
Kuba
No tak to je ale zase kurva pokrok!...v pondělí byly busy tři...5 busů za dva dny si myslim že je slušnej nárůst a to zdaleka nebude konecsmileyzačínám být optimista
kubajs
vcera bylo plnejch 8 busu
kubajs
stejne twl 700 a kolik je nas 200 smileysmileysmiley
adamssblaza
to jo ale plzenaku muzej jet 2000ale jen 700muze fandit ostatní muzou bejt obyc lidi
Kuba
No hurá...už se nemůžu dočkat těch keců jak nás je málo jak jsme zpohodlnělí apod...však ono se teprv uvidí kdo má fanoušky:-)
Pepula
Plzeňáci už 7.5. hlásali naplnění 13 busů (http://www.pfans.cz/forum/?d=37) tak snad se nenecháme zahanbit. Na prvním finále s Drnovicema bylo Jablonečáků víc než 3 000 ale tolik teď nechodí ani doma:(
Kuba
co je na tom složitýho...2 jsou plný a ten třetí z větší části takysmiley...tím to ale samozřejmě nekončí klub objedná busy podle počtu lidí:-)
kubo tokže sou plný 3 busy nebo jen 1bus
dík za info mám kratší vedení.ja jedu po vlastní ose smiley