ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Novinky

FK Jablonec 97 – SK Slavia Praha ( 4:0 )

Sestava domácí: Špit, Jablonský, Pavlík, Beneš, Eliáš, Kovařík, Loučka, Karolín, Piták, Kopic, Lafata.

Sestava hosté: Čontofalský, Hubáček, Nitriánský, Trubila, Janda, Prošek, Petrák, Jarolím, Vlček, Hurka, Pospěch.

Průběh utkání: Utkání v celém průběhu v roli našeho týmu. Dvě branky Davida Lafaty ho opět poslaly do přijatelného náskoku krále střelců a náš tým do zápasové pohody. Náš tým si upevnil druhou příčku ( pouze o skóre ) před sousedícím Libercem. Další kolo nás čeká  úřadující mistr ligy Viktorka Plzeň a v nejbližším domácím zápase přivítáme opět Viktorku, ale tentokrát z pražského Žižkova.

Fanoušci hostí: Ve Slávistickém kotli podle odhadu 150 – 200 fans, kteří se snažily fandit i za nepříznivého stavu.

Ultras Jablonec: V našem kotli dle odhadu přibližně 200 kotelníků. Na začátku zápasu roztažen transparent ,,Český fotbal pro fanoušky´ ( netřeba komentovat tento záměr ) ! V průběhu zápasu se snažíme fandit ale některé zmatky v organizaci nám to nedovolují. Konkrétně nesehranost kotle, dolní a horní půlky! Počty v kotli byli dnes vynikající, pouze vypilovat naše fandění !

 

Návštěva: 5500 diváků.

 

Mára

Poslední komentáře
14.09.2011 20:16:44: myslel jsem,jestli to ej slavista,spartan,bohemák nebo třeba fanthomas
14.09.2011 17:20:11: budte radi žeste že te byli pochvaleny a nechtěj znát autora smiley${1}
14.09.2011 15:16:51: ..autor chvalitebného komentáře?
13.09.2011 21:32:31: dete nahoru chlapci dřiv ste byli k smíchu ale ted jste na dobré cestě