ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Novinky

Jablonec : Bohemians 1905 3:0

Tak jsme se všichni dočkali! Jarní část sezóny odstartovala a náš klub doma přivítal v 17.kole vršovickou Bohemku. Již před zápasem si dáváme sraz v novým sportbaru ve městě, připíjíme na dnešní mač a po nějakým tom pivku vyrážíme v poklidu na stadion. V kotli se nás schází víc jak stovka, bohemáků je asi 400.
Co se týká supportu, řekl bych, že jsme měli trochu štěstí, že naši borci hned v úvodu zasadili Bohemce 2 kusy do brány, protože do té doby měli pražáci navrch, ale právě dvě obdržené branky v jejich síti jim tak trochu zmrazil úsměv na tváři a chvíli to vypadalo jako na pohřbu klokana.


Hosté na začátku zápasu roztahují pásy s nápisem. Jelikož je to od nás špatně vidět a fotky taky nejsou nic extra tak znění bylo: Debilní zákony, debilní tresty, nechte fans pyro nebo budou prázdné stadiony a ticho. Náš kotel fandí, nálada více jak výborná, pivko teče proudem.Ve druhém poločase Jablonec přidal třetí gól a bylo rozhodnuto.Začali jsme slavit vítězství a posun na 1. místo v tabulce,klukům děkujeme za předvedenou hru a rozcházíme se zpátky do barů a hospod. Také se vybíralo na choreo. Částku zveřejníme v průběhu týdne a příště snad bude nějaké choreo.


 Autor: Kochy

Žádné komentáře