ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Novinky

Jablonec - Brno 1:0

Vítejte v nové a hned na úvod slibné sezóně! Než se ale pustíme do rozebírání uplynulého zápasu a slintání nad nadcházejícím dvojzápasem v EL rád bych reagoval na některá "nařknutí" (možná moc přísný výraz ale co) která jsem vyslechl při debatě kotelníků před úvodním výkopem. Vážení fanoušci, kotelnící ale i vy ostatní co zavítáte na tuto stránku jen tak ze zvědavosti: nejsme pravidelně aktualizující se informační portál. K účelu šíření informací a organizaci která nevyžaduje utajení jsme začali používat Facebook a tento web v podstatě funguje jenom k podávání vyjádření naší skupiny (pokud jsou potřeba), nebo zveřejňování reportů za zápasů. Samozřejmě návštěvnící webu mohou využít i jiných rubrik. Dost tlachání, hurá do víru fanouškovské sezóny...
Ještě než se dočkáme úvodního zápasu v Evropské Lize nad kterým už si spousta z nás mne ruce budeme muset "zkoustnout" dvě respektive jedno kolo tuzemské souěž. To první se nám totiž podařilo narozdíl od potenciálních konkurentů na čele tabulky dotáhnout do vítězného konce byť s odřenýma ušima a zlomeným nosem.

První půle moc srdceryvných okamžiků nenabídla, obě mužstva sice hrála pohledný kombinační fotbal - jako ostatně v celém zápase - ale nějakých gólových tutovek bylo poskromnu. Na obou stranách stojí za vzpomenutí pouze jedna šance.

Úroveň fandění zůstala vzhledem k úvodu sezóny, novým posilám a pěknému počasí celkem za očekáváním stejně jako návštěva. Pravda, již jsme se vypracovali na jistou stabilní úroveň ale akceschopnost rozproudit kotel v okamžicích ticha je stále v nedohlednu. Co naplat, i tak atmosféra na Střelnici celkem ušla a to i díky hostům kterým se v počtu cca dvaceti kusů občas podařilo hlasově prosadit.

Druhá půle byla co do šancí ve vápně určitě atraktivnější což dokládá vedoucí a zároveň jediná branka utkání o kterou se postaral Pekhart, dále neuznaný gól který mohl znamenat zvýšení, případně šance na vyrovnání v podání hostů která byla stejně jako naše druhá branka znemožněna pro ofsajd.. Fandění zústalo v průměru ale alespoň se podařilo z věší čási vymazat tiché prodlevy.

Zápas k naší radosti ukončil za stavu 1:0 pro domácí hvizd rozhodčího v 3 minutě nastavení.Teď už zbývá jen s klidem odehrát zápas v Olomouci, nesrazit si zbytečně sebevědomí a hurá na Kypr, případně dále do Evropy!

Napsal: Kuba
Poslední komentáře
20.08.2010 09:45:06: Tyhle stránky jsou už na samím konci......zřejmě budou noví....
13.08.2010 18:00:51: Uz jste mrtvý!!
10.08.2010 21:30:39: Kdy bude report z derby? Nebo jsou tyhle stránky už mrtvý?
31.07.2010 22:27:36: Vzpomente si na zápas před 2 lety,Jablonec-Baník Ostrava,v domácm kotli bylo cca 25 lidí,takže v tom...