ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Novinky

Jablonec – Hradec 7:0

Jako každý zápas se scházíme v našem baru a připíjíme si na dnešní výsledek proti votrokům z Hradce Králové. Lehce po druhé hodině vyrážíme směr stadion Střelnice (někdo volí cestu taxíkem a někdo pěší cestu do kopce)! Po příchodu do sektoru začínáme věsit vlajky na plot a připravovat zelené balonky které jsme měli připravené na tento zápas. V kotli panuje na začátku utkání optimistická nálada a všichni věří v jasné vítězství a přiblížení se do Evropských pohárů. Utkání netrvá dlouho a dostáváme se do vedení brankou Marka Jarolíma, který po rychlém vhazování Davida Lafaty překonal brankáře z těžkého úhlu tvrdou střelou k tyči! Za brzkých odehraný 15 minut náš tým senzačně vede už 4:0!

Bohužel i jako každý zápas náš kotel nedokázal hráčům vytvořit pořádný fanatismus, hlavně ke konci utkání když jsme vedli jasným rozdílem 7:0! David Lafata t tomto utkání ukázal že je nepostradatelný hráč našeho týmu, když se mu podařilo vsítit druhý HATTRICK jara!

V průběhu druhého poločasu kolovala kotle sbírka do které jste mohli přispět na choreo. Částku kterou jsme vybrali nebudu radši zveřejňovat!

Chorea a jiné akce kotle se už nebudou dělat a ani vyrábět, dokud to nebude záviset finančně pouze na dvou osobách! Toto utkání můžeme ohodnotit velmi dobře, hra se nám povedla, nastřílely jsme hodně branek, ale kotel není pořád to pravé ořechové! Doufejme že se kotel rozjede a bude fungovat a konkurovat týmům naší ligy! Kluci si to zaslouží!

 

 

Autor: Mára

Poslední komentáře
25.03.2011 19:46:27: fučiku, jak tohle viš, je to me velke tajemství smiley${1}
23.03.2011 10:10:53: Příště se alespon podepiš,než vyplodíš nějaký další moudro vole!!!
22.03.2011 14:34:33: tope: Ty taky kritizuješ jak se málo vybralo ale sám jsi Slávista, ty sešívko jedna. To jsi se pěkně...
22.03.2011 14:02:33: to:porucikfucik máš pravdu!