ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Novinky

Jablonec - Plzeň 1:2

Dne 17.9 v 18:30 náš tým hostil Plzeňskou Viktorku. Bohužel i jako v loňském Finále jsme podlehli 1:2 !!!

Lehce po 18 hodině se pomalu začínají kotelnící scházet ve svém sektoru, bohužel ne  v tak velkém počtu jako v sobotních přenosech. Díky pátečním přenosům vysílaným televizí Nova byla návštěva na takto atraktivní zápas velice malá už z toho důvodu, že lidé v pátek pracují ( televize Nova to očividně neví ). Náš tým nastoupil v sestavě,  ve které nastupuje po většinu zápasů letošní ligy, samozřejmě na lavičce s Karlem Pitákem ( pro Jabloneckého fanouška nic nového ). Utkání začalo, ale z našeho sektoru se zatím žádné chorály neozývaly. Pouze pár fanoušků z  Plzně se snažilo hnát do předu své hráče. Po chvilce rozkoukání našich kotelníků jsme  znovu  vjeli  do našeho standartu povzbuzovat naše kluky až do konce zápasu. V 18. minutě bylo na stadionu slyšet pouze příznivce z  Plzně. To právě hostující záložník poprvé prostřelil Michala Špita. Náš tým byl hodně dlouho přehráván a tak jsme se po celou dobu nemohli dostat ze své půlky. Místama se ze stadionu ozýval pískot směřující na adresu našich hráčů a to samé naše hráče doprovázelo v poločasovém odchodu do kabin. Náš tým v poločase prohrával 0:1. Celý druhý poločas byl z 85% stejný jako ten první, tudíž Plzeň nás přehrávala a respektivě nám ani nedovolila se dostat do nějaké kloudné akce. V 66. minutě nastalo hrobové ticho,  když i po druhé byl Michal Špit překonán :-( opět chybou v naší obraně !!!!!) Celý průběh druhého poločasu fandění úplně odešlo. Několik Fans si šlo sednout na druhou stranu sektoru a někteří dokonce začali i odcházet domů. Dvacet minutek před koncem utkání se začali už i balit vlajky a kotlem kolovala čepice,  která byla určená na vybírání peněz na naší novou vlajku na plot ( mimochodem na novou vlajku máme vybráno 2.450,- Kč :-) což musíme dát palec nahoru všem,  co přispěli !!!) Náš zcela ztichlý kotel přihlížel na to,  jak naši hráči čelí jednomu útoku za druhým. Jen v 83. minutě náš kotel zajásal,  když snížil na 1:2 David Lafata. V té době se už zase pomalu začal kotel rozbíhat. V samém závěru náš tým měl pár akcí, které nedokázal ale využít. V 93. minutě rozhodčí Dráběk ukončil zápas,  ve kterém jsme podlehli Plzňi 1:2. Celkový počet diváku na stadionu byl 3 215 !!!! Na to,  že u nás hrál takovýto soupeř, kterému jsme chtěli vrátit výsledek z Finále,  tak návštěva nebyla tak vysoká, ale berme v potaz,  že byl pátek a hodně lidí ještě pracuje, ale o tom a o televizi Nova jsem se zmiňoval už na začátku.

Mára

Žádné komentáře