ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Novinky

Jablonec - Příbram 5:1

Náš tým hostil soupeře s Příbrami od kterého se nedá očekávat v jakém nastoupí elánu do zápasu. Jednou oberou o body silné mužstvo a jednou zase o body přijdou s týmem který bojuje o udržení v nejvyšší lize. Náš soupeř se nachází až v dolní části tabulky ligy, což znamená že náš tým do tohoto utkání nastoupil jako jasný favorit. Náš tým splnil všechno co se po něm požadovalo. V posledních dvou kolech které obě hrál na domácí půdě dokázal zvítězit hned dvakrát. Dnešního soupeře jsme rozstřílely 5:1 !!!! Bohužel kotel se začal chytat pořádně až v druhém poločase, kdy si náš tým hrál ze soupeřem jako kočka s myší.

V neděli 17.10 kolem 14:30 se začali v kotli scházet kamarádi, kotelníci a nebo jen fanoušci našeho milovaného klubu. V před zápasovém rozebírání kotelníků padla otázka na dnešní návštěvnost. Názory na to, kolik dnes dorazí diváků byli docela rozdílné. Jedna strana kotelníků byla toho názoru, že dnes dorazí na střelnici o něco víc lidí než je toho zvykem letošní sezony. Hrací den neděle, krásně vysvitlo slunko a začátek zápasu od tří!! Co by lidé více chtěli ?? Hrát fotbal v pátek od 17:00 vysílaný televizí NOVA ?? Bohužel opět návštěva velmi zklamala L na Střelnici dorazilo pouhých 2 455 platících diváků. Ze začátků náš kotel byl velmi zticha a jen zřídka proběhly nějaké ty chorály, jako je tomu poslední dobou a úvodní support trošku upadá L. V prvním poločase se na hřišti děla vyrovnaná hra, ale náš tým měl o trošku na vrch a vypracoval si solidní šance které nedokázal patřičně využít. Minutu před poločasem to tam konečně padlo, když ve 45.minutě otevřel stav utkání zatím náš nejlepší střelec Tomáš Pekhart. Náš tým tedy do kabiny odcházel alespoň s lepší morálkou než kterou měl v průběhu prvního poločasu. Než jsme se stihly rozkoukat, tak už oba týmy nastoupily k zahájení druhého poločasu, do kterého náš tým vletěl jako raketa, která nás v loni vynesla až do vysněné Evropy. Další perfektní zakončení jsme mohly vidět v 54.minutě když se trefil do sítě Honza Kovařík. V této době se začalo fandit už o něco lépe, ale pořád to nebylo ono, jako to bylo ve zmíněném minulém utkání proti nováčkovy ligy s Ústí nad Labem. Náš tým v té době chytil obrovskou vlnu útočních smrští které se hnaly do pokutového území Příbrami. Jako další se přesně trefil Anes Haurdič, Karel Piták a opět Tomáš Pekhart. Náš kotel se snažil své hráče ještě vyburcovat k nějaké té pěkně akci. Po konečném hvizdu dnešního sudího jsme začali skandovat a děkovat hráčů za to, co dneska předvedli na hřišti. Bohužel opět se pár fans začalo rozebíhat do dolní části kotle L třeba si to někdy uvědomí (budeme doufat J ). Před odchodem hráčů do sprch jsme začali skandovat jméno Karel Piták, jelikož nesouhlasíme a nechceme aby tento hráč odešel do Hradce Králové od kuť také pochází. Budeme jen doufat ze trenér bude Karla nasazovat více do zápasu, aby mohl ukázat to co předvedl v dnešním utkání !!! Po dnešním utkání náš tým za týden vyjíždí do Ostravského Baníku. Na tento zápas asi většina fanoušků nejede kvůli veliké vzdálenosti tohoto města. Pořád platí ale to, kdo chce jet na tenhle zápas, že může využít přepravu vlakem za 150,- Kč pro členy fanklubu a pro nečleny 250,- Kč. Vstupenky jsou zadarmo, jako to je letošní sezonu na všechny zápasy hrané na hřišti soupeře. Další domácí utkání náš tým sehraje 31.10 od 15:00 s Bolkou. Budeme doufat, že dorazí o hodně víc diváků než v dnešním zápase.

 

Mára

Poslední komentáře
24.10.2010 09:10:59: http://ultraside.wbs.cz/zito_ovp.jpg http://www.youtube.com/watch?v=9fYQHmMil8s škoda každýho ...