ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Novinky

Jablonec - Slavia 1:0 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4570":
thomas
Ja si myslim kdo rve v kotlyi ''hasici,, nema tam co delat... oni bojuji za stejnouu ves... ONI KDYZ HODI PIRO MY MAME TLESKAT... A POKUD NEJAKA PICA ZASNE STRIKAT HADICI VE 2 STUPNICH... TAK MY MAME RVAT VY KURVY NECHTE FANOUSKY!!! DOPRDELE UZ SI TO UVEDOMTE..!!
no označovat za kokoty lidi co fandí s kotle Hasiči je naprosto normální, pokud lezu do kotle, měl bych mít nějakou znalost toho co se děje na stadionech. já bych za tohle lidem v kotli dával facky, chápu to u dědků, ale u kotle??? 88 je něco jiného, nelíbí se ti to nekřič, a pokud jsem si všiml, v JbC je tento pokřik na ústupu, vždyť je to jen sranda i když to neználci berou smrtelně vážně, někdy si pokecej s lidma co to řvou, třeba budeš překvapen
Kuba
to chce klid a trpělivostsmiley...tvé řešení mi příjde poněkud zbabělésmiley
hasiči- naše velká ostud
až u nás jednou budou lynčovat fízlové hostující fanoušky- budeme skandovat "bijte je bijte je.... ??????? ach bože smiley to už ale do toho kotle fakt chodit nebudu
Kuba
ohledně 88 je to samozřejmě věc individuální čili záleží na postoji jedince...ta narážka ohledně hasičů je mířená hlavně proti těm co hlásí jak by za pyro na stadionu "položili život" a pak začnou skandovat takovouhle blbost a to není (nezlobte se na mě) poněkud inteligentní...dobrá přiznávám nechal sem se trochu vytočit takže sorry, příště se budu mírnit:-)
Filip
no oznacovat nektere lidi z kotle jako "kokoty" mi neprijde moc vhodny, jen kvuli skandovani "hasici", jak byste v tom pripade oznacil ty co skanduji "88" !!!!!!!