ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Novinky

Jablonec - Slavia 1:1

Poslední domácí zápas v podzimní části 1.ligy nám los přisoudil mistrovskou Slávii. Již před zápasem se skupinky kotelníků schází v jabloneckých knajpách, největší osazenstvo sedělo asi v Budvarce, kde byl naplánován sraz UG. Půl hodiny před výkopem vyrážíme směr stadion a skandujeme různé pokřiky. Cestou centrem města potkáváme 2 antony naplněné těžkooděnci. Bez jakývkoliv problémů dorážíme na statek a věšíme vlajky. V sektoru se nás schází něco kolem 140 hlav +- a i bez megafonu, který nebyl brán na tento zápas, se snažíme supportem držet krok se slávistickým kotlem, který byl naplněn. Dle jejich slov jich bylo na stadionu něco kolem 400 + 43 z Górnika Wałbrzych.
Na tento pikantní zápas máme připravený transparent směřující k Adamu Hlouškovi,dále plachtu s choreografií (viz.foto) a kartonáž s nápisem FK JABLONEC + zelenobílé čtvrtky.


K zápasu psát moc nebudu. Remíza je asi zasloužená, i když gól Slávie byl asi z offsidu, ale celkově moc šancí nebylo, ani na jedné ani na druhé straně a když přeci jen jsme se dostali do 100% gólové šance, tak ji, jak již se stává pravidlem hlavně u Davida Lafaty, neproměníme. Ten kluk si snad už vybral větší kopec smůli než je Mount Everest !


Na konci zápasu děkujeme hráčům za velmi povedený podzim a z historického hlediska nejúspěšnější pro Jablonec ! Být po 15.kolech na 2.místě prvoligové tabulky a mít pod sebou týmy jako jsou pražská "S" je opravdu super a nebýt domácích zaváhání s Příbramí,Plzní a smolné prohry v Teplicích, tak bychom se vyhřívali na prvním místě, ale na kdyby se nehraje a myslím, že i přesto musí jablonecký fanoušek být nadmíru spokojen a již teď netrpělivě čeká, kdo v zimě z klubu odejde či jakou posilu nám vedení klubu koupí !

Závěrem bych chtěl poděkovat všem, co se aktivně podílí na supportu při domácích a venkovních zápasech, pár, opravdu pár jedincům za tvorbu choreografií a na konci taky lidem z klubu, kteří nám vychází vstříc ať už s prostory pro tvoření choreí, uspořádání zájezdů a jiných menších či větších záležitostí !


Doufám a myslím, že nejsem sám, že se v jarní části sezony zlepší účast na výše zmiňované tvorbě choreografií, více podporovat supportem náš tým než urážet a nadávat soupeři, protože jsme asi jedni z mála v lize, kteří tohle dělají a všiml jsem si, že když se má zpívat již tradiční "Když Jablonec nastupuje..." že to hlásá jen půlka kotle, ale když se řve "Posero posranej..." tak to si každej může vyřvat hlasivky ! Trochu se zamyslete, proč vlastně na ten fotbal chodíte, komu jdete fandit, jakou že to šálu máte omotanou kolem krku ! Velkou zásobou chorálů zrovna nedisponujeme, když už se vám ty co máme nezamlouvají, tak vymyslete nové, originální a když ani tohle dobře nedopadne, tak se snažte fandit našemu klubu FK JABLONEC a třeba celý zápas skandovat JABLONEC než jen kritizovat, mlčet, nadávat a cpát se klobásou ! Ať žije náš klub !!!

                                                                                                                                                                                  Autor: Kochy

Poslední komentáře
28.11.2009 13:30:51: At zijou klobasky:-D!!