ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Novinky

Jablonec - Ústí 2:0

Vicemistr hostil nováčka ligy s Ústí nad Labem. Náš kotel tentokrát zaujal dolní pozici sektoru, která se hodně osvědčila a budeme jen rádi když v tom budeme pokračovat.V tomto utkání taky zazněl nový chorál který se poněkud stal hodně oblíbeným a věřím že v příštím zápase už ho rozjede celý kotel !!!

V neděli kolem třetí hodiny se začínají někteří fans scházet ve své oblíbené hospůdce (sport-bar) a pomalu rozebírají dnešní zápas a sestavy ve kterých by náš milovaný klub mohl nastoupit.Ve Sport-baru jsme strávili zhruba hodinu a půl a začínáme nabírat směr stadion. Hned po příchodu do sektoru začínáme jako vždy vyvěšovat vlajky a zabíráme tentokrát dolní část kotle (tím jsem se už zmiňoval ze začátku). V zápase se poněkud začali do fandění zapojovat všichni (jenom dobře !!!!) support v dnešním zápase byl opravdu nadprůměrný až dobrý! Během první půle se v našem sektoru začala roztahovat plachta s nápisem: DNES UŽ 3 BODY. Tento nápis byl směřován k nedávným špatným výsledkům kdy náš tým prohrál 3 zápasy za sebou a jen na penalty vyřadil pražskou Duklu v poháru.. Náš střelec Tomáš Pekhart sestřelil Ústí a stal se nejlepším střelcem týmu. Druhá půlka byla o něco lepší, fandilo se jak nejlépe to šlo a začali se přidávat i ostatní tribuny. Budeme jen doufat že kotel bude čím dál lepší a že support který byl v zápase s Ústím byl jen začátek. Na stadionu bylo celkem 2420 platících diváku, návštěva nic moc L budeme doufat že to bude ještě lepší a že náš tým potvrdí herně to co se od něj očekávalo ze začátku ligy. Náš další souper že 1.FK Příbram se kterou hrajeme v neděli 17.10 od 15:00. Očekáváme jasné 3 body od našeho týmu a věříme že naváže na výsledek proti ústí J

 

Mára

Žádné komentáře