ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Novinky

Příbram : Jablonec 1:2

V sobotu ráno jsme se sešli v menším počtu u Letního kina v Jablonci. Jelo nás kolem 20 a autobus byl poloprázdný. Všem se jelo pohodlně a s dobrou náladou, kterou zařídilo menší množství alkoholu. Benzínka míjela benzínku a města míjela města až jsme dojeli na místo určení a to Příbram. Při pohledu ven z autobusu jste si připadli jak na vesnici. Přijeli jsme o hodinu dříve takže nebyl problém s předzápasou přípravou.
Pohled z fotbalového hlediska: Naši hráči v prvním poločase nic neukázali. Bohužel ani obvyklá útočná aktivita se dnes nekonala až na pár vyjímek a tedy první poločas bych nehodnotil kladně. V druhé půly jsme dostali hned po třech minutách od hvizdu náhodný gol, který dávál Pilík a zcela tak zmrazil sektor hostí. Po brance udělal pan Komňacký geniální střídání, kdy na trávník přišel Anes Haurdič, který zcela změnil celou hru Jablonce.

Začali jsme pomalu tlačit víc a víc až jsme se dočkali vyrovnání ve 65 od Pavlíka. Jablonec dále stupňoval tlak a když už to vypadalo jen na bod tak v 84. minutě skoroval další jablonecký hráč, který všem jabloneckým přiznivcům udělal radost! První brankou v zelenobílém rozhodl zápas Tomáš Pekhart!!! Zápas tedy skončil výhrou hostujicího týmu.

Pohled na výkon fanoušků: Celkově bych hodnotil fandění v Příbrami na velmi dobré. Když vezmeme v potaz kolik nás bylo a kolik jsme museli vydat sil když se fandilo už od Prahy. Dík taky patří všem co se vydaly po vlastí ose a podílely se na podpoře naších barev.

Na závěr je třeba dodat že při pozápasové děkovačce jsme se rozhodly vyzkoušet nový způsob oslavy vítězství. Místo klasiky "hej, hej,..." se tentokrát dočkala premiéry jinak již klasická opakovačka "Všichni co tu sedíme,...". To se však neobešlo ani bez protestů a rozhodně nemůžeme ignorovat názory lidí jenž jsou součástí našeho kotle. Proto bych rád vyzval všechny kteří by rádi vznesly jakoukoliv poznámku k této "novince" aby se o ni podělili. Rozhodně se totiž nejedná o nic co by mělo být s definitivní platností součástí našeho supportu, jednalo se pouze o pokus na který rádi uslyšíme názor ať už jakýkoliv. Všem nám přece jde o to aby se náš kotel co nejvíc rozvíjel a mohl tak vytvářet našim hřáčům tu pravou fanouškovskou podporu!

Autor: Dejw
Poslední komentáře
01.04.2010 18:10:38: jo vlnitý plech byl bomba.
01.04.2010 11:30:47: taky jsem jako 15-ti letej začínal na Béčku a mlátili sme tam do toho vlnitýho plechu smiley "kládu...
30.03.2010 10:49:13: Jo a kde je ta kláda co dostanou na severu čech, to bývávaly časy když byl kotel ještě na "B"no jo t...
30.03.2010 10:24:54: a ještě k tomu- "všichni co tu stojíme" psal jsem, že je to bez štávy, to jsem přehnal, myslel jsem ...