ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Novinky

Rozhovor s Wazinem, jedním s Jabloneckých členů ultras.

Další rozhovor se členem naší skupiny, který bude mluvit o svém postavení v kotli, osobním životě a o mimo fotbalových aktivitách.Uprime? Je mi z toho na bliti. Fotbal se ma hrat pro fanousky,ne pro mecenase,sponzory,televizi a podobne. CESKY FOTBAL PRO FANOUSKY

Wazine, řadíš se mezi Ultras fandy nebo k řadám chuligánům ?

 

Jsem radikálnější fanoušek ultras. Pokud mě vyzve někdo další z řad ultras na fight tak rozhodně neodmítnu. Jinak se starám s více lidmi o chod a děj kotle. Je to prostě můj život!

Kolik ti je let, jak dlouho chodíš na fotbal a jak dlouho navštěvuješ kotel ?

Je mi 19 let a na fotbal chodím asi 11 rokem, tzn od roku 2000. Kotel navštěvuji přibližně 6 rokem a podílel jsem se na založení této skupiny ( Ultras Gablonz )

Jaký je tvůj názor na povahu fanouška v kotli ?

Dost mě mrzí,že většina ultrasáků není schopna držet spolu,vystupovat jako celek. Taky návštěvnost na méně zajímavých zápasech není moc slavná a ruku na srdce,nebýt těch 14 - letých dětí,na který nadáváme,bylo by nás v sektoru kolikrát 10 :-D. Možná by to byl kvalitněji postavený kotel a seskupení,ale pro smích by jsme byli už od pohledu....

A co říkáš na současný rozmach moderního fotbalu a s tím spojenou komerci?

Upřímně? Je mi z toho na blití. Fotbal se má hrát pro fanoušky,ne pro mecenáše,sponzory,televizi a podobně. ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY.

Můj názor na postavení Baumitu v našem klubu jistě zná každý v kotli, ale zajímá mě tvůj názor ohledně této stavební firmy ?

Na jednu stranu si říkám, že mít na zástavě svého klubu nápis Baumit asi není úplně ideální a jen čekám,kdy si toto sponzorské jméno budou muset fanoušci vytetovat na předloktí ;-). Ale na druhou stranu peníze klub jistě potřebuje a je jedno,jestli nás sponzoruje Baumit, Astra nebo jakákoli jiná společnost.

Jaké jsou tvé oblíbené mimo fotbalové aktivity ?

Rozhodně neodmítnu žádnému zakalení z přáteli, jak z fotbalu tak i mimo něj.

Jaké jsou tvé reálné cíle FKJ v následující sezóně a jak vidíš naše postavení v Evropské lize ?

Rád bych viděl Jablonec v popředí tabulky. Jako každý fanoušek bych si samozřejmě přál titul (a když ho může mít Plzeň, tak proč ne my) V Evropské lize bych rad,aby jsme se drželi co nejdéle budeme moc a samozřejmě se těším,že uvidím Jablonec ve finále :-D.

Poslední otázka na konec. Měl jsi na fotbale někdy problém s Policií ČR nebo se členy ochranky ?

S policií nebo ochrankou jsem jako asi každý fanoušek který se jede podívat za svým týmem někam ven problém měl :). S polici několikrát při výjezdu do Liberce. Ať už za nepokoje v mekáči, strkanici na náměstí nebo urážku Robocopa.

Díky Wazine, ať se ti daří v životě a ať tě fanatismus nikdy neopustí.

Tobě taky Máro !

Poslední komentáře
18.07.2011 21:40:02: wtf : to by sme museli bejt z Liberce vis smiley${1}
13.07.2011 15:20:04: Já nevím proč se pozastavujete nad komentářema internetových blbů.... vždyť ani neví co píšou: rozho...
03.07.2011 19:36:17: Josefe Koštále:určitě záleží na tom,čim to je točený,a telefonem to není...
02.07.2011 23:15:30: porucik fucik :). Misto tehlech posranejch kecu se ukaz jakej ses hrdina :)... Kdy a kde? :)