ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Novinky

Slovácko : Jablonec 1:1

Na náš poslední podzimní výjezd vyrážíme ve 2 kusech v 8:08 z Plzně.Ovšem už od pondělí otravuje Ruda jak jedem a nakonec jsme rádi,že jede dřív než my.V Praze mají přistoupit další 2 a další kus v Kolíně.Protože jedem přímo po noční,tak se věnujem hlavně spaní.To se ovšem v Praze změní a tak se pokračuje dál už i s proviantem.Z Prahy jedeme Hradišťanem v 10:40,což je poslední možný spoj,kterým to lze stihnout.Ale nebyly by to ČD,kdyby nenastal nějakej problém.Zřejmě lavina na trati způsobila,že se nepochopitelně jede přes Nymburk,takže už v Kolíně máme přes 20 minut zpoždění.V Kolíně nastoupí dalších 8 plechovkáčů a když dojdou chodí se s batohem nakupovat do jídelního vozu.Za chvíli to v kupé vypadá jak v putice.Cestou se bavíme různýma věcma,například v kupé proběhnul sanitární den a další věci.K tomu se přidá 1 champagne,pak už není co řešit.Ještě v Olomouci berem další 4 plechovky.
Pak už trochu upravený příjíždíme do UH,kde nás čeká zbytek jabloneckých a některý domácí.Hned jdem na stadion a díky zpoždění nestihnem ani hospodu,což je chyba.Před stadionem se spojim s AP,který nám rozdá tickety,proběhne ještě foto s Komňackým a jde se do sectoru.Po tradiční důkladný šacovačce,jdeme vyvěsit 3 vlajky,který ovšem nestojí za nic,protože to lepší zůstalo v Jablonci.Psalo se něco o autech,ale nakonec žádný nedorazilo.Nakonec se nás v sectoru schází 11,což náš nejvyšší počet v Hradišti.O tom,jak na náš příjezd byli domácí připravený,svědčí i to,že byli zamčený i hajzly.O provozu stánku s občerstvením nemá cenu asi mluvit.To znamená,že 1.poločas jsme bez pití,ještě,že nebylo léto.Na 2.poločas už ochranka,která byla neskutečně v pohodě,zajistila nějakou domácí slečnu,která nosila jídlo a pití až k nám do sektoru. Pokoušíme se fandit celý zápas,ale proti domácím,který mají kotel v počtu několik stovek,nemáme šanci.Snad jsme byli aspoň občas slyšet.

Domácí se předvedli kartonovkou ve tvaru anglické vlajky,když místo červeného pruhu byl modrý a po celý zápas pěli plno chorálů.Na konci ještě odpálili 2 ohně,což vypadalo solidně.Po zápase pak chceme jít někam na fotbal,ale všude beznadějně.Tak začne s domácíma tour po místních hospodách.Hned v 1. vyvěsíme vlajku,dáme pár kusů a odcházíme do další,kdye si dáme večeři.Pak ještě proběhnou další a pomalu jdem na nádraží,ve 4:14 nám jede přímý vlak.Tam se už většinou jenom spalo a jediná perlička přišla v Otrokovicích,kde do vlaku nastoupilo několik stovek metalistů,který byli ve Zlíně na nějakým koncertě a úplně zaplnili vlak,stáli v uličkách,prostě všude.Naštěstí většina z nich jela jenom do Přerova.

Jinak tradiční výjezd na Slovácko,kde teklo pivo proudem,zkamal mě ovšem náš počet,Hrálo se v sobotu,což byl ideální čas,ale asi i to je málo.Dík všem,kteří se přijeli rozloučit s podzimem-s velice úspěšným podzimem.

                                                                                             Autor: Viking

Poslední komentáře
05.12.2009 21:32:35: ..
05.12.2009 21:32:25: ja te taky omlouvám nekolika lidem, že se kvuli me nejelo- škoda , mel sem posranej vikend to se stá...
05.12.2009 18:30:11: To se nedá nic dělat,i to se stává,mrzí mě to hlavně kvůli vlajkám
05.12.2009 17:42:25: zdar viking, my jsme skutečně jet měli, bylo nás 5 a ještě v pátek odpoledne to platilo. Jenže pak p...