ULTRAS JABLONEC

ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY

Novinky

Teplice - Jablonec 1:0 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "6605":
tope
..
Dans- jo , to á jen tak smiley .. Ale říkám si, prodávali jsme samplepky: pulmistr 09/10 ještě před zápam v Teplcích, kdy to nebylo ještě jasný- nepřivolali jsme si tím smůlu? smiley
sudetak
http://sudetak.webnode.cz/news/teplice-fkj/ pro radikály smiley
Dâns
Tope: ještě dodatek - máš pravdu, na počet lidí v našem sektoru byl support podprůměrný. To máš svatou pravdu..
Dâns
tope: Možná byl, myslel sem z pohledu Ultras, netuším, co kde bylo jinde, já nic nezaregistroval, vím že byl střet hools, to bohužel de mimo mě, nikdo mě o tomto neinformoval. S velikostí návštěvi nebylo myšleno doslova, ale kapacitně na stadionu. Stínadla byly na tento atraktivní (!!!!) duel dost prázdný.fkt: na nic sem se tě neptal. Zpytuj svědomí nad tím, co ti vaši kokoti ukázali. To nebyl fotbal prvního týmu GL. Tepláky hráli hůř, než poslední Bohemka, bylo mi z výkonu na blití.
Kuba
na spoustu názorů zde napsanejch bych našel prostou odpověď: úhel pohledu...smiley
ale píše....my co sme tam byli tak sem vás vůbec neslyšeli(kotel)...sem zvědavej na vás až přijedete k nám......anti fkt anti fkt!!!!!!
ftk15
autor rozhodně pravdu nepíše. Koukni se na tento záznam:

http://fotbalzive.ct24.cz/video.asp?video_id=5751&streamtype=WH

a pak uvidíš, že Teplice rozhodně v sobotu přeřvali hosty jak v prvním tak v druhym poločase

tope
Neřekl bych, že se po zápase nic konfliktího neudálo. Naopak, tak vostrej spontální konflikt, přímo u stadionu, jsem už dlouho nezažil. Taky se mi zdá, že nebylo némě diváků než na naše derby s Libercem. Bylo tam 6085 a u nás na Liberec 5712..a fandili teda fakt dobře pleskči.. Jinak jsem nadšenej z toho, v jakém počtu jablonečtí vyjeli do Teplic !! a je škoda každého kdo musel zůstat doma, že se nevešel. na druhou stranu na ten náš počet mohl bej support mnohem lepší !!