Tope: ještě dodatek - máš pravdu, na počet lidí v našem sektoru byl support podprůměrný. To máš svatou pravdu..
tope: Možná byl, myslel sem z pohledu Ultras, netuším, co kde bylo jinde, já nic nezaregistroval, vím že byl střet hools, to bohužel de mimo mě, nikdo mě o tomto neinformoval. S velikostí návštěvi nebylo myšleno doslova, ale kapacitně na stadionu. Stínadla byly na tento atraktivní (!!!!) duel dost prázdný.
fkt: na nic sem se tě neptal. Zpytuj svědomí nad tím, co ti vaši kokoti ukázali. To nebyl fotbal prvního týmu GL. Tepláky hráli hůř, než poslední Bohemka, bylo mi z výkonu na blití.
ale píše....my co sme tam byli tak sem vás vůbec neslyšeli(kotel)...sem zvědavej na vás až přijedete k nám......anti fkt anti fkt!!!!!!
autor rozhodně pravdu nepíše. Koukni se na tento záznam:
http://fotbalzive.ct24.cz/video.asp?video_id=5751&streamtype=WH
a pak uvidíš, že Teplice rozhodně v sobotu přeřvali hosty jak v prvním tak v druhym poločase
Neřekl bych, že se po zápase nic konfliktího neudálo. Naopak, tak vostrej spontální konflikt, přímo u stadionu, jsem už dlouho nezažil. Taky se mi zdá, že nebylo némě diváků než na naše derby s Libercem. Bylo tam 6085 a u nás na Liberec 5712..a fandili teda fakt dobře pleskči.. Jinak jsem nadšenej z toho, v jakém počtu jablonečtí vyjeli do Teplic !! a je škoda každého kdo musel zůstat doma, že se nevešel. na druhou stranu na ten náš počet mohl bej support mnohem lepší !!